Ambassadörer för New Hope barnfond

Att arbeta med en frivilligorganisation är både spännande och lärorikt. Allt arbete inom New Hope görs ideellt då vi vill att de pengar vi samlar in når fram till barnen. Vi är glada över att ha ”ett gäng” som kontinuerligt hjälper New Hope på frivillig basis, vi kallar dem AMBASSADÖRER.

Här nedan ser ni några av våra ambassadörer.
Vill du bli en New Hope ambassadör, kontakta Elisabet Lanz.

Göran Linder
goran@bammarboda.se
Mats Ekholm
mats.ekholm@outlook.com
Monika Lenander
dreamtime@bredband.net
Suzanne Seger
suzanne.seger@mail.com
Kerstin Karlsson
kerstin.annika@telia.com
Henrik Johansson
henrik.johansson@totalstay.com
Eva Hermelin
evahermelin@hotmail.com
Marie Östlund
mar@australienresor.se
Ulla Lewin
ulla.lewin@gmail.com
Mikael Livfors
milikonsult@live.se
Patricia Oconnell
patricia@oconnell.se
Nina Dahlqvist Ultvedt
nina.ultvedt@gmail.com